Hit Kazan      Page Rank        Arama Motorlarına Kayıt       Bot Çağırma      Toplu Hit         Toplu Mail     Backlink Oluşturucu      Seo Programları      Webmaster
 

Seo Programlarımız ile kendi web sitenizin seo işlemlerini çok kolay bir şekilde gerçekleştirebilir. Seo değerlerinizi yükseletebilir ve sitenizi Arama motorlarında ön plana çıkartabilirsiniz.
 

Backlink Sunucu V1.1                                                                                                                                               (YAZILIMI İNDİR )

Yazılımımız ile web sitenizi sadece bir kaç tıklama ile binlerce whois sitesine ekleyebilir , direk link çıkışı sağlayabilir , oto ping sistemi ile eklenen linkinizi arama motorlarına bildirebilir ve bir kaç dakika içerisinde indexlemelerini ve size backlink olarak algılamalarını sağlayabilirsiniz.

Google ve bir çok arama motorunun başlıca en çok önem verdiği konu sitenizin backlink sayısıdır tabiki bu sayı link veren sitelerin kalitesi ilede orantılıdır. Ekibimiz'deki konusunda profesyonel Seo uzmanlarımız siz değerli googlekontur.com kullanıcıları için en saygın ve işlevselli whois siteleri tek tek tespit ederek sizlerin kullanımına yazılım içerisinde sunmuştur.

Unutmayın backlinklerinizin sayısı en az link veren sitelerin kalitesi kadar değerlidir. Bir çok arama motorunun en önem verdiği değer olarak backlinklerinizi yazılımımız ile zahmetsizce yükseltebilir ve arama motorlarında yükselebilirsiniz.

Backlink Sunucu V1.1 Yazýlým Görüntüsü


Alexa Yükseltici V1.1                                                                                                                                               (YAZILIMI INDIR )


Alexa Rank Düsürücü, alexa degerlerinizi düzenleyerek dünyanin ve türkiyenin en seçkin siteleri arasinda yer almasini saglayabilirsiniz.  Yazilim ile proxy listesi üzerinden sitenize saglayacaginiz girisler ile alexa degerlerinizin çok kisa bir süre içerisinde inanilmaz degisimler yasayacaksiniz.

Alexa bildiginiz gibi dünyanin en seçkin degerleme sitesi olarak kabul edilmektedir ve tüm arama motorlarinca taninmaktadir.  Alexa degerleri sitenin bir çok farkli kriterine göre verilen bir derecelendirme sistemidir. Sitenizin degerleri ne kadar iyi olursa alexa bununla orantili olarak degeri düzenleyecektir. böylece dünya genelinde ve hizmet verdiginiz ülkede en saygin siteler arasinda yer alabilirsiniz. Kullanimi : Programi açin - güncel proxy listenizi seçip islemi baslatin. "Proxy girisler saglamasi nedeni ile bazi antivirüsler zararli kod olarak görebilmektedir" "Kullanim ve indirme kullanici sorumlulugundadir" "Programin yazilimi bize ait degildir (Editleme ve gelistirme islemleri tarafimiza aittir)" NOT : Adsense kullanan sitelerin kullanmasi önerilmez - proxy hit gönderimi saglamasi nedeni ile 

Alea Yükseltici V1.1 Yazýlým Görüntüsü

 


Anahtar Kelime Yükseltici V1.2                                                                                                                                  (YAZILIMI INDIR )


Seçtiğiniz anahtar kelimelerde yükselebileceğinizi söylecek nasıl olurdu ?
Yazılımımız ile seçtiğiniz 5 anahtar kelimenizde kolayca sıralama yükseltebilirsiniz üstelik 3ncu part bir sunucu veya kullanıcılara ihtiyacınız olmadan

Tek yapmanız gereken programı çalıştırmak anahtar kelimelerinizi belirlemek ve arkanıza yasalanıp yükselişinizi izlemek

Anahar Kelime Yukseltivi V1.2 Yazýlým Görüntüsü

 


Toplu Mail V1.2                                                                                                                                                            (YAZILIMI İNDİR )

Tamamen Ücretsiz olarak sunulan scriptimiz ile isterseniz pcnizde bulunan Localhosttan isterseniz Php hostinginizden herhangi bir özel ayar veya özel bir smtp server gerektirmeden aynı anda 1.000 adet maile kadar sorunsuz ve inanılmaz bir şekilde hızlı olarak göndermenizi sağlayan toplu mail scriptidir. Herhangi bir smtp bilgisi gerektirmeden local veya hostingden çalışan bilen sistemimiz ile hosting veya local dns üzerinden maillerinizi gönderebilirsiniz. Html ve txt formatlarını desteleyen alt yapı ile ister ürünlerinizi ister web sitenizi tanıtabilir , bilinirliğiniz arttırabilir ve müşteri portföyünüzü genişleterek hiç bir reklam ücreti ödemeden satışlarınızı rahatlıkla yapabilirsiniz.

Toplu Mail V1.2 Script Görüntüsü

 

 


KURUMSAL HİZMETLERİMİZ GOOGLE KONTUR DİĞER SİTELERİMİZ

Kullanım Şartları

Page Rank

Ekibimiz

www.seoilksayfa.com
Sık Sorulan Sorular Hit Kazan Referanslarımız  
İletişim Bilgileri Arama Motorlarına Kayıt Hakkımızda  
Hesap Numaramız Bot Çağırma Sertifikalarımız
Toplu Hit
Backlink Oluşturucu