Hit Kazan      Page Rank        Arama Motorlarına Kayıt       Bot Çağırma      Toplu Hit         Toplu Mail     Backlink Oluşturucu      Seo Programları      Webmaster

Sitenizi pagerank yani sayfa kalite değeri 5,6,7,8 gibi kalite yani pagerank değerine sahip olan sitelere ekleme yapabilirsiniz.
Pagerank değeri Google arama motoru tarafından geliştirilen ve sadece kaliteli olduğunu düşündüğü sitelere uyguladığı bir puanlama sistemidir.

Google arama motoru belirsiz zaman dilimleri içerisinde sitenizin kendi gözündeki kalitesi ile orantılı olarak sitenize pagerank değerleri atar bu değerler hem sıralamanızı oldukça olumlu yönde etkilerken hemde kullanıcılarınız gözünde Dünyanın en saygın arama motorunda değerlendirilmiş bir site olarak akıllarına kazınmasını sağlar.

Pagerank değerine sahip olan bir site genelde kullanıcıların gözündede bir üst kademede yer alır ve yeni sitelere oranla güvenli olarak kabul edilir ve bu siteler ile iş yapmayı daha uygun görürler

Page Rank Sistemi Servis Görüntüsü                                                     Not: Bu servisten Sadece Professional ve Enterprise üyelerimiz yararlanabilir.

 


KURUMSAL HİZMETLERİMİZ GOOGLE KONTUR DİĞER SİTELERİMİZ

Kullanım Şartları

Page Rank

Ekibimiz

www.seoilksayfa.com
Sık Sorulan Sorular Hit Kazan Referanslarımız  
İletişim Bilgileri Arama Motorlarına Kayıt Hakkımızda  
Hesap Numaramız Bot Çağırma Sertifikalarımız
Toplu Hit
Backlink Oluşturucu