Hit Kazan      Page Rank        Arama Motorlarına Kayıt       Bot Çağırma      Toplu Hit         Toplu Mail     Backlink Oluşturucu      Seo Programları      Webmaster

Merhabalar ben Taner Özyıldırım 15 Yıllık tecrübe ile orta ölçekli ve kurumsal yapıda bir çok şirkete Seo uzmanlığı ve Seo danışmanlığı hizmeti sundum.

Seoilksayfa.com Sisteminin yapımcısı ve yöneticisiyim.

Sistemimizin kurulum amacı web site sahipleri ve webmasterlara özel servisler sunarak, Seo uzmanlarımızın size özel yönlendirmeleri ile Sitenize SEO uygulamanızı sağlamak ve seo nasıl yapılır konusunu öğrenerek kendi sitenize ve müşterilerinize ait sitelere seo yapabilmenizi sağlayan özel bir yapıdır.

Sistemimiz seo uzmanı tarafından tasarlanmış olup %100 kelimelerinizde yükselme garantisi sunmaktadır. Hiç bir seo uzmanı ile çalışmanıza gerek olmadan sitelerinizi Google ve Yandex arama motorlarında kolayca yükseltebilirsiniz.

Size özel sunulan servisler ile sitenizi değerlerini yükseltebilirsiniz ve sitenizin anahtar kelimelerde sıralamasının yükselmesini sağlayabilirsiniz.

Sistemimiz tamamen ücretsiz bir yapıda olup. Ekstra olarak dilerseniz ücretli üyelik seçeneklerine sahiptir.

Seoilksayfa.com Sistemi Daha önce sahibi ve yöneticisi olduğum Googlekontur.com sitesinin Yenilenmiş ve geliştirilmiş bir versionudur. bildiğiniz üzere Googlekontur sitesinin geliştirme ve yönetim işlemlerini geçen yıllarda son vermiştim ve son olarak projemizi başka bir kişiye devir etmiştik.

Aradan geçen yıllar zarfında sistemi tamamen yeniledim, yeni algoritmaları algılayarak sistemimizi revize ettim, daha öncesinde ücretli sunulan tüm servisleri ücretsiz konuma aldım, Ve Birbirinden yeni özel servisler geliştirerek professional ve enterprise üyelerimize %100 yükselmelerini sağlayacak olan servisler geliştirdik ve sizlerin hizmetinize sunduk.

Sistemimiz ile neler yapabilirsiniz ?

Sitenizin değerlerini yükseltebilir
Backlink ağını genişletebilir
Sitenizin anında indexlenmesini sağlayabilir
Anahtar kelimenizi yükseltebilir
Sitenize Hit sağlayabilir
İç SEO yapabilir
Dış SEO yapabilir
Rakiplerinizden her zaman bir adım önde olabilirsiniz.
 

KURUMSAL HİZMETLERİMİZ GOOGLE KONTUR DİĞER SİTELERİMİZ

Kullanım Şartları

Page Rank

Ekibimiz

www.seoilksayfa.com
Sık Sorulan Sorular Hit Kazan Referanslarımız  
İletişim Bilgileri Arama Motorlarına Kayıt Hakkımızda  
Hesap Numaramız Bot Çağırma Sertifikalarımız
Toplu Hit
Backlink Oluşturucu