Hit Kazan      Page Rank        Arama Motorlarına Kayıt       Bot Çağırma      Toplu Hit         Toplu Mail     Backlink Oluşturucu      Seo Programları      Webmaster
   


Üyelik Sözleşmesi

* Sitenizde popup reklam kodları bulunamaz.

* Sitenizde iframe yönlendirme bulunamaz.

* Sitenizde sistemin işleyişini engelleyecek kodlama bulunamaz.

* Site domain süreniz bittiği zaman siteniz sistemden silinir.

* Sistemimize üye olan her site ve firma logosunu tercih etmemiz durumunda bizi tercih edenler alanında kullanabiliriz.

* Sistemimize üye olur iken kullanılan mail adreslerine tanıtıcı mail gönderimi yapma hakkımızı saklı tutarız.

* Eklenen sitelerin içerikleri kategorinize uygun olmak zorundadır.

* Sistemimizden ayrılmak isteyen kullanıcılarımızın sisteme kayıtlı oldukları mail adresi veya sitelerine ait info@siteadresiniz.com uzantılı mail ile üyelik iptalinde bulunmaları gerekmektedir. Aksi durumda üyelikleri sistemden silinmeyecektir.

* Sistemimizde 3 farklı üyelik türü bulunmaktadır.

* Basic üyelik (tamamen ücretsiz üyelik türüdür , kısıtlamalara tabi olan üyelik türüdür bazı servislere erişimi mevcuttur)

* Professional üyelik (aylık üyelik ücreti karşılığında kullanılan bir üyelik paketidir ve paket içerisinde bir çok özel servis kullanımınıza hazırdır)

* Enterprise üyelik (aylık üyelik ücreti karşılığında kullanılan bir üyelik paketi olup sistemimizdeki en üst düzey üyelik türüdür sistemimizdeki tüm özel servisler kullanımınıza hazırdır)

* Sistem içerisinden kredi kartınız ile satın alabileceğiniz tüm ürün , servis , hizmet , üyelik işlemleri paymes bankacılık sistemi ile tahsil edilmektedir.

* Sistem içerisinden kredi kartı harici alımlarda banka hesap numaralarımız ile eft ,havale ile satın alma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.


* Enterprise & Professional üyelik paketleri aylık ödeme sistemli olup üyelik süreniz son ermeden 3(üç) gün öncesinde size bilgilendirme maili gönderilecektir.

* Enterprise & Professional üyelik paketinizin sona ermesi (ödeme yapılmaması) durumunda üyeliğiniz sistemimizde Basic üyeliğe düşürülmektedir. dilediğiniz zaman ödemenizi yaparak tekrar paketinizi yükseltebilmektesiniz.

* Sistemimiz içerisindeki üyelik paketleri arasında dilediğiniz anda 1 (Bir) üst pakete ek ödeme yaparak yükseltebilirsiniz. Dilediğiniz anda üyelik paketi yükseltmesi gerçekleştirebilirsiniz ancak aynı ay içerisinde alt pakete geçiş yapamazsınız.

* Sistemimizde bulunan ücretli üyelik satın alma işlemi gerçekleştirdiğinizde mutlaka iletişim bilgilerimiz üzerinden bilgi vermeniz gerekmektedir.

* Sistemimiz üzerinden satın aldığınız hizmet , ürün , üyelik ,vb benzeri hiç bir ürünün geri iade hakkı bulunmamaktadır.

* Üyelik paketlerinizde size sunulan hizmetler ile alakalı bir sorun yaşamanız durumunda info@seoilksayfa.com adresinize sorunuzu iletmeniz durumunda üyelik paketinizi kapsayan servisleri sorunları bildiriminiz üzerinden maksimum 72 saat içerisinde çözümlenmektedir.

* 72 Saatlik süre zarfında sistem sorunu çözülememesi durumunda üyelik paketi sahibi üyeliğini iptal etme ve kullandığı günler hesaplanarak kalan bakiyesi iade alma hakkına sahiptirler.

* Üyelik paketi veya servislerinde sorun yaşamadığı halde veya sorun yaşaması durumunda sorunu 72 saatlik zaman dilimi içeri giderilmiş olan üyelerimizin iade talep etme hakları kesinlikle bulunmamaktadır.

* 72 saat içerisinde çözümlenemeyen bir sorun olduğunda ve üyelik sahibi iade talep ettiğinde iadesi kullandığı gün hesaplanarak kalan bakiyesi üyelik sahibinin ödeme yaptığı şekilde havale & kredi kartı ile iade edilecektir.

* Sistemimize üye olmanız durumunda google sıralamasında sistemimiz sayesinde başarı yakalanması halinde sitenizin referanslarımız kısmında yayınlanmasını kabul etmiş sayılırsınız.

* Seoilksayfa.com hiç bir firma , kuruluş veya web sitelerine bayilik hizmeti sunmamıştır ve hiç bir web sitesine üyelik satış hakkı vermemiştir. Sistemimizden üyelik alımlarını sadece seoilksayfa.com üzerinden yapabilmektesiniz. Sistemimizden satış yapabileceğini iddaa eden firma veya sitelerin hiç biri ile alakalı bağlantımız olmadığını beyan eder resmi sitemiz harici satın alımlar yada yapılan ödemelerin geçersiz kılınacağını bildiririz. Lütfen satın alma işlemlerini sadece sitemiz üzerinden gerçekleştiriniz.

* Sitemizde firma veya sitenize ait logonuzun bulunması veya talep etmediğiniz halde sitenize sistemimiz tarafından hit geliyor ise bu durumu ve iptal edilmesi talebini info@siteadiniz.com uzantısı ile iletmeniz durumunda yetkili müşteri temsilciniz sizinle en kısa sürede irtibata geçerek sorununuzla ilgili çözümler sunacaktır. Bu veya benzer şekilde bir iptal talebiniz olmaması durumunda sistemimiz mevcut şekilde yayına devam edecektir.

* Sistemimize üye olan her kullanıcı bu sözleşmeyi okuduğunu ve kabul ettiğini beyan eder.

* Sözleşmede bulunan herhangi bir maddenin size uygun olmaması durumunda üyelik işleminizi kesinlikle gerçekleştirmeyiniz.

* Seoilksayfa.Com sözleşmedeki madde ve maddeleri dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutar.

* Üyelik işlemi gerçekleştirildiği durumda sözleşme kabul edilir ve sonrasında hiç bir üyenin maddelere itiraz hakkı bulunmaz.

 
 
KURUMSAL HİZMETLERİMİZ GOOGLE KONTUR DİĞER SİTELERİMİZ

Kullanım Şartları

Page Rank

Ekibimiz

www.seoilksayfa.com
Sık Sorulan Sorular Hit Kazan Referanslarımız  
İletişim Bilgileri Arama Motorlarına Kayıt Hakkımızda  
Hesap Numaramız Bot Çağırma Sertifikalarımız
Toplu Hit
Backlink Oluşturucu